ESSOLAR GES İzleme Bakım Onarım Hizmetlerinde “MAXİMA ENERJİ” yi seçti

ESSOLAR GES İzleme Bakım Onarım Hizmetlerinde “MAXİMA ENERJİ” yi seçti

MAXIMA, Essolar’a ait Eskişehir’de bulunan toplam 16,9 MWp gücündeki güneş enerji sistemleri için izleme, bakım & onarım sözleşmesi imzaladı.

Uluslararası alanda sahip olduğu tecrübe ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan güneş enerji santrallerinin İzleme, Bakım&Onarım hizmetlerini sağlayan MAXIMA, Santrallerin performanslarını arttıran, güvenli ve sürdürülebilir enerji üretimi sağlayan, izleme ve bakım&onarım çözümleriyle tüm GES yatırımcılarına ihtiyaçları oldukları işletme ve bakım hizmetlerini sağlamaya devam ediyor.

Maxima Enerji Türkiye’de toplam 200MWp kurulu güce sahip güneş enerjisi santraline “İzleme, Bakım & Onarım ve İşletme Danışmanlık” hizmetleri sağlıyor. Hizmetler kapsamında izleme, önleyici ve düzenleyici bakım, performans analizi, işletme sigorta danışmanlığı, ekipman garanti takibi, yedek parça ve stok yönetimi; MAXIMA tarafından, paketler halinde GES yatırımcılarına sunulmaktadır. MAXIMA hizmetlerini, Türkiye’nin 9 ayrı ilinde bulunan servis ofisleri ile Türkiye’nin hemen her bölgesine en fazla 3 saat içinde ulaşabilen alanında uzman teknik ekipleriyle gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin en geniş servis ağına sahip GES bakım&onarım firması konumunda olan MAXIMA Enerjinin Portföyünde Manisa’dan Siirt’e, Amasya’dan Osmaniye’ye kadar Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde yer alan santraller bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir