Hakkımızda

 

MAXIMA, 2017 yılında güneş enerjisi sistemlerinin uzaktan izlenmesi, bakım ve onarımı alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Merkezi Ankara’da bulunan MAXIMA, iş bu hizmetleri, profesyonel mühendis ve tekniker kadrosu ile Türkiye’nin 9 bölgesinde toplam 200MW için başarıyla gerçekleştirmektedir.

Dünya çapında sahip olduğu tecrübe ve referanslarla, dünyanın farklı ülkelerinde bulunan mühendis kadrosuyla çözüm ve destek ortağı olarak ihtiyaçlara yönelik hizmetler sunmaktadır. MAXIMA’nın başlıca hizmet alanları: santrallerin uzaktan izlenmesi, önleyici ve düzenleyici bakım, üretim raporlaması, performans takibi, tesis yönetimi, arızalara anında müdahale, yedek parça ve stok yönetimi, üretim optimizasyonu, santrallerin denetlenmesi, çöken veya hasar gören santrallerin rejenerasyonu hizmetleridir. Tüm bu hizmetleri sadece bakım onarım alanında uzmanlaşmış uluslararası mühendislerden ve teknikerlerden oluşan kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

 

Maxima Servis Ağı/Personel Yapısı

Türkiye’de 9 farklı bölgede toplam 200 MWp üzerinde kurulu güce sahip güneş enerjisi santraline “izleme, bakım & onarım” hizmeti vermekteyiz. Dünyanın 6 ülkesinde bulunan ofislerimizle GES santrallerini sürdürülebilir ve verimli işletmeler haline getiriyoruz.

MAXIMA; yönetmelikler çerçevesinde, İzleme ve Bakım&Onarım hizmeti sağladığı tüm işletmelerde yalnızca Elektrik Mühendisi veya EKAT’a (Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde Çalışma Belgesi) sahip teknisyenler istihdam etmektedir.

 

 

Maxima Enerji Servis Ağı

Maxima Enerji Servis Ağı